Arıza Bildirimi
      
Arıza Takibi
      
Genel Katalog
      
Hizmetlerimiz
      
Projeler
      
Kariyer

NEDEN BİZ

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ


· Grup Şirketiyiz:Bir grup şirketi olarak (PetroTek + Dikey Mühendislik + Kalmer) kurum içi mühendislik, taahhüt, montaj , imalat , test ve bakım hizmetlerini tek çatı altında sunmaktadır.

· Profesyonel Tecrübe: Konusunda uzman kadrosu ile sektörde 15 yıldır yer almaktayız ve yıllardır sektörde daima dürüst ve güvenilir ticaretimizle tercih edilmekteyiz..

· Müşteri Memnuniyeti: Üretimden montaja kadar tüm aşamalarda müşteri memnuniyetini hedef alan kalite yaklaşımını, en iyi olana odaklı olarak hizmet veririz.

· Sürekli Gelişim: Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek en uygun , en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı şekilde sunmak için sürekli gelişim içindeyiz.

· Takım Çalışması: Kaliteli hizmet ve başarının bir ekip çalışması olduğu anlayışı şirket kültürümüzün temel unsurlarından biridir.

· Güvenilir Hizmet: Müşterilerimize her hizmet ve ürünü güvenilir ve zamanında tamamlama sözü veriyoruz.

· Profesyonel Çalışan: Çalışanlarımıza mesleki eğitimler vererek kalite sorumluluğu bilincini yerleştirir ve verimlilik üzerine odaklanarak kaliteli hizmet zincirini koruruz.

· Hizmet Anlayışı: Müşterilerimizin ihtiyaçlarına önem vererek standartlara uygun çözüm ve hizmetlerimizi sunar, işlerimizi eksiksiz ve profesyonel olarak tamamlarız. 7 gün 24 saat esasına göre satış sonrası hizmet veririz.

· Ekonomik Fiyat: Satmış olduğumuz ürünlerin bölge distribütörü yada kendi üretim atölyemizde üreticisiyiz. Bu sayede müşterilerimize minimum fiyatlarda kaliteli hizmet sunarız.Karlılığımız ve ödeme şartlarımızın esnek oluşundan her zaman tercih ediliriz.

· Çözüm Ortakları: Faaliyet alanımızla ilgili lider konumda olan tedarikçilerle çalışarak alanın en iyi ürünlerini müşterilerimize entegre olarak sunarız.

· Müşteri İlişkileri: Tüm müşterilerimizi düzenli olarak ziyaret ederek onların istek ve beklentilerini kısa sürede karşılar ve işlerini geliştirmesinde farklı destekler veririz.

Dikey Mühendislik Limited Şirketi olarak müşterilerimizin ihtiyacına yönelik çözüm odaklı ve profesyonel yaklaşımımız ile her seviyeden müşterilerimizin memnuniyetini sürdürülebilir şekilde en üst seviyede tutmak öncelikli hedefimiz olan şirketimize güvenmenizi ve bizlere katılmanız için sizleri davet ediyoruz.

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları