Arıza Bildirimi
      
Arıza Takibi
      
Genel Katalog
      
Hizmetlerimiz
      
Projeler
      
Kariyer

ŞİRKET PROFİLİ

DİKEY MÜHENDİSLİK ELEKTRİK ELEKTRONİK İNŞAAT TURİZM GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar, kurulduğu günden itibaren başta OTOMATİK KAPI sektöründe deneyimli başarılara imza atmıştır, konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz; kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tanınmış ve ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

DİKEY MÜHENDİSLİK ELEKTRİK ELEKTRONİK İNŞAAT TURİZM GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Garaj Kapıları, Endüstriyel Kapılar, Hangar Kapıları, Yükleme Sistemleri, Bariyer ve Park Otomasyonu, Bahçe Kapısı Otomasyonu, Fotoselli Kapı ve Radarlı Kapı Sistemlerinden oluşan geniş ürün yelpazesi ile faaliyetlerini sürdüren firmamız araştırmacı ve yenilikçi anlayışı ile sizlere hizmet sunmaktadır. Bugün olduğumuz gibi yarında ilklere imza atarak sizlerin hizmetinde olacağız. Hizmet anlayışımız; Ürünü satıncaya kadar değil, satış sonrasında da teknik destek olarak devam etmektedir.

DİKEY MÜHENDİSLİK ELEKTRİK ELEKTRONİK İNŞAAT TURİZM GIDA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ., belirlediği misyon ve vizyon doğrultusunda sürekli gelişen ve kendisini yenileyen bir firma olarak dürüst çalışma ilke ve prensipleri çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir.ŞİRKET PROFİLİ ŞİRKET PROFİLİ ŞİRKET PROFİLİ ŞİRKET PROFİLİ ŞİRKET PROFİLİ ŞİRKET PROFİLİ


100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları