Arıza Bildirimi
      
Arıza Takibi
      
Genel Katalog
      
Hizmetlerimiz
      
Projeler
      
Kariyer

VİZYON - MİSYON

Vizyon, Misyon , Değerlerimiz ve Stratejik Hedeflerimiz

Vizyonumuz:
Otomatik kapı ve Bariyer Sistemleri sektöründe sadece Türkiye’de değil yurt dışında da, ürün kalitesi ile müşterilerin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlayarak saygın ve lider kurumsal bir şirket olmaktır.

Misyonumuz:
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve fiyat önerilerini sunan, hukuka ve ahlaki ilkelere bağlı olarak çalışanlarının ve müşterilerinin beklentilerini en üs seviyede karşılamaktır.

Değerlerimiz:
Müşteri odaklı, takım çalışmasına inanan, dürüst ve şeffaf, çalışanlarının gelişimini destekleyen, yaratıcı ve yenilikçi, çevre ve topluma duyarlı bir kurumsal şirketiz.

Stratejik Hedeflerimiz:
Şirketimiz otomatik kapı ve kapı otomasyon sektöründe uzun yıllar boyunca edindiği sektörel bilgi ve tecrübeleri yarınlara taşımayı ve sektöründe öncü ve belirleyici konumunu güçlendirmeyi hedeflemektedir.

Deneyimli ve profesyonel kadrosu ile müşterilerine toplam kalite anlayışıyla hizmet veren şirketimiz sektörel pazardan ve müşterilerinden gelen yeni ihtiyaç ve taleplere yönelik olarak portföyüne yeni ürünler katma çalışmalarını günümüz teknolojisini kullanarak bilimsel olarak sürdürmek için aşağıdaki hedefler için uzun dönem planlamalar yapmaktadır.

>> Sektöründe öncü ve belirleyici konumunu güçlendirmek.

>> Yurt içi ve yurt dışı pazar payını artırarak portföyüne yeni müşteriler kazandırmak.

>> Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda yaşamı kolaylaştıran ürünler geliştirerek ürün yelpazesini genişletmek.

>> Nitelikli İnsan kaynağı, teknoloji ve geleceğe dönük yapılan yatırımlarla istikrarlı ve kalıcı bir firma olmak.

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları